Profesjonalne
sklepy internetowe

Zainstalowanie sklepu internetowego przez naszą firmę czy jakąkolwiek inną, których to firm na rynku jest multum, nie jest jakimś nadzwyczajnym osiągnięciem decyzyjnym z Twojej strony, a zapewne nie interesuje to kogoś, kto w tym sklepie będzie robił zakupy.

instalacja sklepu internetowego
instalacja sklepu internetowego

Klient w byle jakim sklepie

Istnieje prawdopodobieństwo, iż jakimś zbiegiem zdarzeń klientka szukająca sukienki Liu Jo, trafi do Twojego sklepu internetowego, ponieważ wybrany produkt w rozmiarze XS jest dostępny tylko w Twoim sklepie. Co może się stać, jeżeli w ciągu kilku sekund po wejściu do sklepu, jego wygląd i zawartość nie wzbudzą zaufania u klientki?

bylejakość sklepu internetowego

Wątpliwości w oczach klienta

Nowy, nieznany sklep internetowy, brak opinii klientów o zakupach w sklepie, identyczne zdjęcia produktów (zaciągnięte od producenta, ukradzione z innego sklepu), skopiowany opis produktu, brak informacji o oryginalności i autentyczności produktów (np. oficjalny partner marki Liu Jo), brak rzetelnych informacji o właścicielu sklepu, niejasne formy dostawy, niskojakościowy wygląd sklepu internetowego. Tyle wystarczy aby klient zrezygnował z zakupów, mimo iż wspomiana sukienka jest dostępną tylko w Twoim sklepie.

niezdecydowany klient w sklepie internetowym
niezdecydowany klient w sklepie internetowym
profesjonalny sklep internetowy

Proponujemy Tobie

Sklep w wersji premium jest ładny na zewnętrz, szybki podczas korzystania i pozbawiony wspomnianych wyżej wątpliwości. Robi to co inne sklepy, tylko dodatkowo całokształtem budzi zaufanie u najbardziej wybrednego klienta, dla którego ważne są detale. Korzystanie z niego jest intuicyjne, a kroki potrzebne do złożenia zamówienia ograniczone do minimum. Ma wszystko czego potrzebujesz, aby sprzedawać od zaraz. Taki sklep internetowy proponujemy Tobie.

sklep internetowy w wersji premium

Dane firmy - adres:

B468 - tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych

ul. Obywatelska 37b/24

63-736 Zielona Góra

Dane kontaktowe:

tel. 665-614-106

email: kontakt@profesjonalne-strony.com

Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00

Sobta - Niedziela: wyłącznie e-mail