Sklepy internetowe
Lubin

Prowadzisz sprzedaż internetową? A może dopiero rozpoczynasz sprzedawać online? Jeśli potrzebujesz sklepu internetowego, dostarczymy Ci rozwiązanie szyte na miarę, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych, przejrzystych, oryginalnych sklepów, które łączą w sobie piękny design i użyteczność.Nie mamy problemu z odebraniem telefonu czy odpisaniem na Twoją wiadomość. Budujemy sklepy internetowe od 2012 roku, pamiętając o tym, iż dobry prawnik jest cały czas pod telefonem.

Dlaczego warto z nami współpracować?

oprogramowanie sklepu internetowego dostosowane do wymagań klienta

Profesjonalne oprogramowanie

 pomoc techniczna

Wsparcie techniczne 6 dni w tygodniu

pełna responsywność

Pełna responsywność

unikalne rozwiązania graficzne

Nowoczesny design

Sklepy - niepowtarzalne diamenty ecommerce

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie niepowtarzalny, nowoczesny, skuteczny sklep internetowy? Dobrze się składa – Tworzymy sklepy internetowe w Lubinie od 2012 roku! I ponoć jesteśmy w tym bardzo dobrzy! Bagaż doświadczeń nauczył nas, aby do każdego projektu podchodzić indywidualnie, z otwartą głową pełną pomysłów.Jeśli chcesz mieć sklep, w którym robienie zakupów będzie czystą przyjemnością – zgłoś się do nas!

Etapy tworzenia sklepu internetowego

Projektowanie sklepu internetowego przebiega w kilku etapach. Zawsze zaczynamy od rozpoznania potrzeb Klienta oraz poznania potencjalnych oczekiwań użytkowników, a następnie określenia jakim budżetem na ten cel operuje klient. Kolejnym etapem jest dobór oprogramowania - skoro znamy już potrzeby i oczekiwania Klienta oraz budżet, na tej podstawie możemy zaproponować najbardziej optymalne oprogramowanie. Kolejnym etapem jest przygotowanie planu działania i realizacji - od pomysłu, przez szczegółowy kosztorys, po propozycje harmonogramu działania.Po akceptacji tego planu, podpisywana jest umowa - dopięcie formalności oznacza faktyczne rozpoczęcie współpracy. Znając już oprogramowanie, projektujemy szatę graficzną sklepu - wszystkie nasze sklepy są responsywne, nowoczesne, eleganckie, dostosowane designem do grupy docelowej. Po zaakceptowaniu wersji graficznej sklepu przez Klienta, przechodzimy do wdrożenia zasadniczego - łączymy sferę wizualną z zapleczem sklepu, a w finalnym etapie produkcji dopieszczamy szczegóły.

etapy tworzenie sklepu internetowego krok pierwszy

Wymagania


Zdefiniowanie potrzeb Klienta

etapy tworzenie sklepu internetowego krok drugi

Budżet


Ustalenie budżetu całego wdrożenia

etapy tworzenie sklepu internetowego krok trzeci

Oprogramowanie


Wybór odpowiedniego oprogramowania

etapy tworzenie sklepu internetowego krok czwarty

Plan


Nakreślenie planu realizacji

etapy tworzenie sklepu internetowego krok piaty

Formalności


Podpisanie umowy

etapy tworzenie sklepu internetowego krok szosty

Projekt


Przygotowanie projektu graficznego

etapy tworzenie sklepu internetowego krok siodmy

Akceptacja


Przesłanie projektu do akceptacji

etapy tworzenie sklepu internetowego krok osmy

Wdrożenie


Po akceptacji wizualnej wersji, wdrożenie oprogramowania

Wybrane realizacje

Wybrane realizacje sklepów, które powstały na pomyśle zbudowanym od zera, opartym o wymogi Klienta. Wystarczy kliknąć, aby zobaczyć jak prezentują się wizualnie.

Cena sklepu internetowego e-commerce

Nie ma jednej stałej i uniwersalnej ceny sklepu internetowego, ponieważ jest ona uzależniona od bardzo wielu czynników. Wiele zależy od budżetu przeznaczonego na sklep oraz poziomu jakościowym sklepów Państwa konkurencji. Do tego wybór dodatkowego oprogramowania zapewniającego użytkownikom wygodę i wszelkiego rodzaju udogodnienia.To najważniejsze czynniki kształtujące cenę – do tego dochodzi również kwestia ewentualnego połączenia sklepu z oprogramowaniem zewnętrznym, co może wpłynąć (lecz nie musi) na końcową cenę. Nie myśl jednak o cenie – zacznij od tego, czego potrzebujesz – skontaktuj się z nami, umów na niezobowiązujące spotkanie: porozmawiamy o Twoich potrzebach związanych ze sklepem, a następnie zaproponujemy konkretne rozwiązania i przedstawimy kosztorys.

Skontaktuj się z nami

B468
ul. Obywatelska 37B
65-736 Zielona Góra


Telefon: 665 614 106Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00.
W weekend jesteśmy dostępni pod adresem e-mail.Dane firmy - adres:

B468 - tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych

ul. Obywatelska 37b/24

63-736 Zielona Góra

Dane kontaktowe:

tel. 665-614-106

email: kontakt@profesjonalne-strony.com

Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00

Sobta - Niedziela: wyłącznie e-mail