Profesjonalne Pozycjonowanie
- bez odstawiania sztuki

Jakość, oczekiwania, wyniki

Jest dla nas oczywistą sytuacją, że oczekujesz wyników, gdy zgodzimy się pozycjonować Twój sklep czy stronę internetową. Możemy to zagwarantować, ponieważ nie bierzemy wszystkich zleceń, a pozycjonujemy wyłącznie te strony, które uda nam się wypromować do czołowych miejsc w wyszukiwarce.

pozycjonowanie - jakość, wyniki, oczekiwania
pozycjonowanie - jakość, wyniki, oczekiwania
opłacalność pozycjonowania
opłacalność pozycjonowania

Opłacalność pozycjonowania

Czy pozycjonowanie się opłaca? Będziesz mógł to stwierdzić, jak 100% Twoich wyselekcjonowanych fraz trafi na pierwsze miejsce w wyszukiwarce i ocenisz wyniki finansowe po kilku kolejnych miesiącach. Wtedy może się okazać, że będzie to Twoja najlepsza inwestycja i kapitał miesięczny na pozycjonowanie będzie zwracał się w ciągu jednego tygodnia.

opłacalność pozycjonowania

Efekty pozycjonowania

Musisz wiedzieć, że normalne są sytuacje, kiedy prowadząc nawet dwa sklepy (z identycznymi produktami) i stosując taką samą strategię pozycjonowania, nowszy sklep będzie miał lepsze wyniki od starszego. Dlaczego tak się dzieje? Każdy sklep i każda strona jest inaczej oceniana przez algorytmy Google. Finalnie nikt tego nie wie, jak to się dzieje. Nikt poza samym Google oraz firmami pozycjonującymi, które okłamują swoich klientów.

efekty pozycjonowania
efekty pozycjonowania
opłacalność pozycjonowania
opłacalność pozycjonowania

Kiedy pozycjonowanie nie jest oplacalne?

Gdy oczekujesz szybkich efektów, a najlepiej chcesz być widoczny w Google za chwilę. W takiej sytuacji logicznym rozwiązaniem jest sprawdzenie kampanii Google Ads (które również wdrażamy) lub pójście w kierunku reklam w Social Media.

opłacalność pozycjonowania

Kogo będziemy pozycjonować? Komu możemy odmówić?

Twoje wymagania, budżet, konkurencja, obecna sytuacja w Sieci to cztery główne czynniki, które decydują o naszej decyzji odnośnie pozycjonowania Twojego biznesu w Internecie. Musimy mieć pewność, że będziemy mogli wypromować Cię na pierwsze miejsce. Jeżeli pojawią się wątpliwości z naszej strony, nie podejmiemy się pozycjonowania.

kiedy zdecydujemy się na pozycjonowanie?
kiedy zdecydujemy się na pozycjonowanie?
pozycjonowanie - zasady współpracy
pozycjonowanie - zasady współpracy

Zasady współpracy

Nie tworzymy ofert masowych w ciągu kilku godzin. Pierwszym krokiem naszej pracy jest poznanie Twoich potrzeb i wymagań. Sprawdzamy konkurencję i poznajmy branże, w której działasz. Podpisujemy umowę i obieramy określony (najbardziej sensowny) kierunek.

pozycjonowanie - zasady współpracy

W pozycjonowaniu wykluczamy konflikt interesów naszych Klientów

Nie pozycjonujemy stron lub sklepów nowych klientów, których interesy pokrywają się z interesami, branżami, towarami, usługami naszych dotychczasowych klientów. Inną sytuację uznajemy za nieuczciwe zagranie i nigdy na to się nie zgodzimy. Najwyższa pozycja jest tylko jedna, nie dwie lub trzy jak uważa większość agencji reklamowych, marketingowych i inne sztuczne twory słupkowo-sprzedażowe.

nie pozycjonujemy konkurencji
nie pozycjonujemy konkurencji
cena pozycjonowania
cena pozycjonowania

Cena pozycjonowania

Za 300, 400 zł miesięcznie możesz kupić złudzenie o tym, że Twoja strona internetowa jest pozycjonowana. W rzeczywistym świecie, czyli w takim w którym musi pojawić się efekt, profesjonalne pozycjonowanie strony to cena w okolicy raty leasingu za nowego Mercedesa , a wydatek na pozycjonowanie sklepu internetowego przekracza cenę za miesięczny leasing wspomnianego samochodu. Profesjonalne pozycjonowanie to dosyć elitarna usługa i nie wszystkich na nią stać.

cena pozycjonowania

Czas trwania umowy na pozycjonowanie

Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony, z miesięcznym wypowiedzeniem. Każdy miesiąc współpracy opłacany jest z góry. Spóźnienie z płatnościami może skutkować wypowiedzeniem umowy z naszej strony. My dostarczamy wyniki, a Ty płacisz za dobry, finalny efekt, którym jest zajęcia pierwszego miejsca w wyszukiwarce...król jest tylko jeden.

czas trwania umowy pozycjonowanie sklepu
czas trwania umowy pozycjonowanie sklepu
efekty pozycjonowania
efekty pozycjonowania

Wyniki pozycjonowania

Stacjonarnie działamy na terenie województwa Lubuskiego od 2012 roku. Możesz śmiało wpisać do wyszukiwarki „tworzenie sklepów internetowych Zielona Góra”, lub frazę ogólnopolską „profesjonalne strony www”. Mimo tego, że w przypadku stron internetowych przestaliśmy starać się o wynik około 2 lata temu, to na pierwszej stronie wyników wyszukiwania wciąż powinniśmy być widoczni.

Dane firmy - adres:

B468 - tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych

ul. Obywatelska 37b/24

63-736 Zielona Góra

Dane kontaktowe:

tel. 665-614-106

email: kontakt@profesjonalne-strony.com

Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00

Sobta - Niedziela: wyłącznie e-mail