Idealnym podłożem, na którym jesteśmy w stanie osiągnąć dobre wyniki jest profesjonalnie przygotowany sklep internetowy, który oprócz atrakcyjnych produktów jest również ubrany w wysokojakościową grafikę i zachęca klientów do zrobienia zakupów, oraz dbałością o szczegóły i oryginalnym pomysłem wizualnym wzbudza u nich zaufanie.

reklama produktów sklepu internetowego na facebooku

Reklama sklepu w Facebooku

Każdorazowo, indywidualnie ustalamy co klient chce sprzedawać poprzez reklamę facebookową - może to być konkretny produkt, może być to kategoria produktów.

Testujemy jednocześnie minimum kilkanaście kampanii, odrzucając w trakcie ciągłej optymalizacji reklamy mało opłacalne.

reklama produktów sklepu internetowego na facebooku

Zasady współpracy

Każdorazowo ustalamy cel, jaki będzie dla Państwa satysfkcjonującym wynikiem. Drugim etapem jest ustalenie tego, co chcecie Państwo promować.

Następnie podejmujemy decyzję o zgodzie lub odmowie odnośnie współpracy. Jeżeli odpowiedź z obu stron jest pozytywna, podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji ustalonych prac.

Rozliczenie odbywa się na podstawie faktury VAT, opłacanej z góry w pierwszych 4 dniach każdego miesiąca, a raport z wynikami oraz komentarzem jest wysyłany w ciągu 3 pierwszych dni kolejnego miesiąca.

reklama sklepu na facebooku - zasady współpracy
długość trwania umowy w kampanii reklamowej facebook - instagram
długość trwania umowy w kampanii reklamowej facebook - instagram

Dlugość trwania umowy

Minimalny czas trwania umowy wynosi 6 miesięcy, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia, bez dodatkowych haczyków i aneksów.

W ciągu tego czasu jesteśmy w stanie pokazać Państwu zarys dochodów, jakie jesteśmy w stanie przyprowadzić do Państwa sklepu internetowego w ciągu kolejnego okresu współpracy.

Minimalna długość współpracy nie jest wyssana z palca, a jest określona na podstawie doświadczeń przy współpracy z Naszymi Klientami i jednocześnie odpowiednia do ukazania pierwszych, stabilnych prognoz odnośnie dalszych efektów współpracy.

cena rekalmy produktów sklepu na facebooku

Cena reklamy na Facebooku

2500 zł netto miesięcznie + 3% od wygenerowanej sprzedaży (opcja dotyczy wyłącznie sklepów internetowych) lub 3500 zł netto miesięcznie.

Do powyższej kwoty należy doliczyć miesięczne środki, jakie jesteście Państwo w stanie przeznaczyć na kampanię reklamową (to co idzie do Facebooka).

Środki przeznaczone na kampanię reklamową mogą być ruchome, lecz przy każdej współpracy ustalamy minimum miesięczne, jakie musicie Państwo w stanie zapewnić, abyśmy osiągnęli dobre wyniki.

cena rekalmy produktów sklepu na facebooku

Dane firmy - adres:

B468 - tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych

ul. Obywatelska 37b/24

63-736 Zielona Góra

Dane kontaktowe:

tel. 665-614-106

email: kontakt@profesjonalne-strony.com

Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00

Sobta - Niedziela: wyłącznie e-mail