Idealnym podłożem, na którym jestem w stanie osiągnąć dobre wyniki jest profesjonalnie przygotowany sklep internetowy, który oprócz atrakcyjnych produktów jest również ubrany w wysokojakościową grafikę i zachęca klientów do zrobienia zakupów, oraz dbałością o szczegóły i oryginalnym pomysłem wizualnym wzbudza u nich zaufanie.

reklama produktów sklepu internetowego na facebooku

Reklama sklepu w Facebooku

Każdorazowo, indywidualnie ustalam co klient chce sprzedawać poprzez reklamę facebookową / instagramową - może to być konkretny produkt

Testuję jednocześnie minimum kilkanaście kampanii, odrzucając (w trakcie ciągłej optymalizacji) reklamy mało opłacalne.

reklama produktów sklepu internetowego na facebooku

Zasady współpracy

Każdorazowo ustalam cel, jaki będzie dla Państwa satysfkcjonującym wynikiem. Drugim etapem jest ustalenie tego, co chcecie Państwo promować.

Następnie podejmuję decyzję o zgodzie lub odmowie odnośnie współpracy. Jeżeli odpowiedź z obu stron jest pozytywna, podpisujemy umowę i przystępuję do realizacji ustalonych prac.

Rozliczenie odbywa się na podstawie faktury VAT, opłacanej z góry w pierwszych 5 dniach każdego miesiąca, a raport z wynikami oraz komentarzem jest wysyłany w ciągu 3 pierwszych dni kolejnego miesiąca.

reklama sklepu na facebooku - zasady współpracy
długość trwania umowy w kampanii reklamowej facebook - instagram
długość trwania umowy w kampanii reklamowej facebook - instagram

Dlugość trwania umowy

Minimalny czas trwania umowy wynosi 6 miesięcy, z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia, bez dodatkowych haczyków i aneksów.

W ciągu tego czasu jestem w stanie pokazać Państwu zarys dochodów, jakie jestem w stanie przyprowadzić do Państwa sklepu internetowego w ciągu kolejnego okresu współpracy.

Minimalna długość współpracy nie jest wyssana z palca, a jest określona na podstawie doświadczeń przy współpracy z Moimi Klientami i jednocześnie odpowiednia do ukazania pierwszych, stabilnych prognoz odnośnie dalszych efektów współpracy.

cena rekalmy produktów sklepu na facebooku

Cena reklamy na Facebooku

Miesięczna cena reklamy składa się z dwóch części: kosztów obsługi reklamy i środków przeznaczonych na reklamę (to co idzie do Facebooka).

Koszt obsługi reklamy ma dwie opcje: 3500 zł netto + 5% od wygenerowanej sprzedaży lub 5500 zł netto bez procentów sprzedażowych.

Środki przeznaczone na reklamę zawsze ustalam indywidualnie, jednak nigdy nie są mniejsze niż 3000 zł netto miesięcznie.

Całkowity koszt miesięczny: 6500 zł netto + 5% od wygenerowanej sprzedaży lub 8500 netto bez procentów sprzedażowych.

cena rekalmy produktów sklepu na facebooku

Dane firmy - adres:

B468 - tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych

ul. Obywatelska 37b/24

63-736 Zielona Góra

Dane kontaktowe:

tel. 665-614-106

email: kontakt@profesjonalne-strony.com

Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00

Sobta - Niedziela: wyłącznie e-mail